Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

    

 

 

Novinky

arr3NABÍZÍM DOMÁCÍ, NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY  NABÍZÍM k zakoupení: NAŠE DOMÁCÍ, S LÁSKOU NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY CENA: za 1 kg /...

Úvod » Tokajské a zemplínské medy

Tokajské čisté i ochucené medy

 

Jedinečné medy z oblasti Tokajského vinařského historického regionu, ze včelařství: Tepliczky Méhészet. S těmito medy jsem se tady setkával poměrně dlouho na zdejších místních trzích (to nejsou jakože farmářské trhy, ale to jsou skutečné trhy místních producentů / farmářů / zemědělců) a nakonec jsem je se svými dětmi i vyzkoušel. Medy si získaly mě i děti. Mám je rád, ale nejen kvůli jejich chuti, barvě i vůni, ale i kvůli tomu, že z majitele včelařství Balázse doslova sálá láska k tomu, co dělá, a já mám takovéto lidi prostě rád. Obzvlášť tam, kde se říká, že se tu žije jak na konci světa. A přitom tady je tolik úžasně šikovných, činorodých lidí, kteří doslova kolikrát z ničeho vyčarují ty nejúžasnější dobroty na světě. A takhle to je i s tokajským medem od Balázse a jsem moc rád, že Vás s ním i jeho produkty budu moci seznamovat, a třeba i Vy, stejně jako já, po nich zatoužíte a já Vám je budu moci dodat. A vy si pak jejich chutě, vůně dopřejete třeba v čaji, anebo jen tak na chlebu s máslem. Jsou vážně lahodné!