Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

    

 

 


Pejša Robert hirdetései az Apróhirdetésingyen.hu-n.

Novinky

arr3Recept : Losos na malinovém, balsamikovém, tokajském octu, s malinovým salátemFilety z lososa si osmahneme na olivovém oleji, poté je vyndáme a uložíme do hluboké mísy. V... arr3Nabízím ke koupi tokajský, suchý furmint, roč. 2016  Nabízím k zakoupení můj tokajský, suchý furmint, ročník 2016. Dneska jsem ho natáhl ve sklepě ze...

Anketa

Jak se Vám líbí web?

Web se mi líbí 56% Celkem dobrý 14% Dobrý 15% Nelíbí 14%

Kontakt

Robert Pejša
Masarykova 886
252 63 Roztoky u Prahy
tel: +420 723 353 230
napište nám
FB: Robert Pejša
Skype: matyascorvinus

Vítejte na webu českého specialisty na Maďarsko


Robert PejšaJsem specialista na Maďarsko, Tokaj a Budapešť..., jediný český „amatérský“ vinař v Tokaji..., nadšený průvodce Čechů po Maďarsku..., překladatel z maďarštiny do češtiny i zpět..., historik a hungarolog věnující se maďarské minulosti i živé přítomnosti... , obchodní poradce pro Maďarsko, který zájemcům pomůže s jejich vstupem na maďarský trh..., glosátor maďarských událostí, minulosti i přítomnosti pro česká média (nejen o politice, ekonomice, historii, kultuře), a v neposlední řadě velký milovník maďarských vín (nejen tokajských), maďarské gastronomie a všeho historického, co s Maďarskem souvisí.

Zkrátka a dobře, o životě v Maďarsku Vám rád na společných toulkách po Maďarsku, nebo při společné obchodní spolupráci povypráví člověk, který se již skoro 20 let věnuje akademicky, obchodně a hlavně pro zábavu vlastní i druhých všemu, co souvisí s Maďarskem.

Vše se Vám budu snažit zpříjemnit nabídkou tradičních i netradičních maďarských delikates, maďarských specialit, maďarských produktů. Zejména těch z oblasti, kde snad jako jediný "Čech" v širo-širém okolí žiji se svou rodinou, tedy v severovýchodním Maďarsku, v Tokajském historickém vinařském regionu. Samozřejmě ale mám rád i další maďarské regiony, a proto před Vámi nebudu zatajovat ani takové dobroty a zajímavosti, které nepochází odsud, ale pochází z jiných maďarských regionů, a které mne zaujaly a třeba i zachutnaly.

****

Robert Pejša - hungarolog a historik : Kdo jsem a co dělám : Specialista na Maďarsko : Překladatel z maďarštiny :

Průvodce po Maďarsku a Tokaji : Zážitkové výlety do Tokaje : Mé knihy o Maďarsku : Prodloužené víkendy v Tokaji

Maďarské speciality : Tokajské speciality : Maďarské delikatesy : Tokajské delikatesy

**** 

Nabídka tokajských delikates malovýrobců z maďarského Tokaje