Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

    

 

 

Novinky

arr3NABÍZÍM DOMÁCÍ, NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY  NABÍZÍM k zakoupení: NAŠE DOMÁCÍ, S LÁSKOU NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY CENA: za 1 kg /...

Vítejte na webu českého specialisty na Maďarsko


Robert PejšaJsem specialista na Maďarsko, Tokaj a Budapešť..., jediný český „amatérský“ vinař v Tokaji..., nadšený průvodce Čechů po Maďarsku..., překladatel z maďarštiny do češtiny i zpět..., historik, hungarolog a obchodník, který se věnuje maďarské minulosti i živé přítomnosti, prostě všemu, co s Maďarskem souvisí. Živím se jako obchodní poradce pro Maďarsko, který zájemcům pomůže s jejich vstupem na maďarský trh..., glosátor maďarských událostí, minulosti i přítomnosti pro česká média (nejen o politice, ekonomice, historii, kultuře), a v neposlední řadě velký milovník maďarských vín (nejen tokajských), maďarské gastronomie a všeho historického, co s Maďarskem souvisí.

Zkrátka a dobře, o životě v Maďarsku Vám rád na společných toulkách po Maďarsku, nebo při společné obchodní spolupráci povypráví člověk, který se již skoro 20 let věnuje akademicky, obchodně a hlavně pro zábavu vlastní i druhých všemu, co souvisí s Maďarskem.

****

Robert Pejša - hungarolog a historik : Kdo jsem a co dělám : Specialista na Maďarsko : Překladatel z maďarštiny :

Průvodce po Maďarsku a Tokaji : Zážitkové výlety do Tokaje : Mé knihy o Maďarsku : Prodloužené víkendy v Tokaji

**** 

Nabídka zážitkových výletů po maďarském a slovenském Tokaji!

Zážitkové vinařsko-gastronomické toulky po Tokaji, prvním historickém maďarském vinařském regionu. Čekají Vás „skvělá vína, původní maďarská gastronomie a historie“ v doprovodu jediného Čecha, vinaře a historika v maďarském Tokaji žijícího. Tokaj je krásný a na zážitky a požitky bohatý stejně na jaře, jako v létě, tak i na podzim, či v zimě!