Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

    

 

 

Novinky

arr3NABÍZÍM DOMÁCÍ, NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY  NABÍZÍM k zakoupení: NAŠE DOMÁCÍ, S LÁSKOU NALOUPANÉ, TOKAJSKÉ, VLAŠSKÉ OŘECHY CENA: za 1 kg /...

Úvod » Psaní textů o Maďarsku

Maďarský obsahový online marketing

 

psaní autentických českých textů o všem maďarském, nejen pro cestovní kanceláře

 

Dovoluji si Vám nabídnout poctivý a na skutečných znalostech založený „MAĎARSKÝ, OBSAHOVÝ (tedy TEXTOVÝ) ONLINE MARKETING” pro propagaci Vašich zájezdů do Maďarska mezi potencionálními českými klienty.

 

Tedy, abychom si rozuměli, píšu české texty kratší i delší, odborné i pro širší publikum, píšu posty na všechny možné a dostupné sociální sítě, vytvářím obsah pomocí vlastní grafiky, tedy využívám svých fotek, které v Maďarsku pořizuji den, co den, a stejně tak ke svému psaní a tedy k propagaci Maďarska a témat s Maďarskem souvisejících využívám denno-denní životní zkušeností, zážitky a zcela horké informace přímo z Maďarska, protože tady jako Čech, původem z pražských Vinohrad a Roztok u Prahy, již několikátým rokem žiji a pracuji.

 

Jako původní profesí historik a hungarolog, ze kterého se v posledních cca 15 letech stal copywriter, překladatel, marketér, který využívá svých pisatelských schopností a jiných znalostí o Maďarsku a všem maďarském pro soukromou sféru.

 

Ale hlavně, a na to se klidně mých známých zeptejte, jsem člověk, který se sice k Maďarsku dostal oklikou a docela i náhodou, ale na druhou stranu v posledních 15 letech do poznání a poznávání Maďarska investoval "nemálo času a sil", a myslím, že to je znát!

 

A proč to celé dělám? Samozřejmě je to pro mě práce a tedy obživa, placená, samozřejmě. Nicméně to, co mne zejména k této činnosti přivedlo, bylo to, když jsem viděl a vidím, jak třeba cestovky obsah ke svým "maďarským" nabídkám odbývají, prostě ho šijí horkou jehlou, protože toho mají prostě hodně a nemůžou být odborníky na všechno. Tedy rozumím.

 

No, a tedy řekl jsem si, že bych v této oblasti mohl býti nápomocen, pokud jde o Maďarsko.

 

Mnoho českých cestovních kanceláří a agentur, které prodávají zájezdy do Maďarska (pobytové, lázeňské, poznávací, rodinné) si v posledních letech stěžovalo na propad zájmu o cestování do Maďarska. Ale já se tomu propadu zájmu vůbec nedivím! Nejde však jen o pestrost nabídky jiných destinací. Jde i o to, jak Maďarsko nabízíte, jak ho prezentujete, jak dokážete lidi pro tuto zemi získat. A to jde jen tak, že o té zemi "něco víte". A já si myslím, že o maďarsku toho vím celkem dost, a dokážu ho lidem v Česku (a tedy i Vaším potenciálním zákazníkům docela zajímavě přiblížit).   

 

Kudy chodím a provázím (zejména Čechy po Maďarsku), tak stále dokolečka říkám. NENÍ TO CHYBA Maďarska, že by nemělo co zajímavého nabídnout (toho je spousta a na několik životů). To, že se potencionální zájemci nedozvědí dostatečně o tom, co mohou v Maďarsku zažít, vidět, navštívit je prostě CHYBOU CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ. Nedokáží s tématem Maďarska pracovat, jejich lidé píší nezáživné texty k nabídkám zájezdů do Maďarska (plné chyb) a většinou o Maďarsku nic nevědí. A tedy potenciální zájemce spíše odradí, než přilákají. 

 

A přesně tohle Vám mohu pomoci změnit. Mohu pro Vás psát pravidelně poutavé články o zajímavých maďarských destinacích, historických místech, gastronomii, ale hlavně, jako člověk zde žijící, Vám mohu poskytovat pro Váš web, nebo facebookový profil aktuální komentáře, reportáže, zprávy a informace, které by mohli Vaše potencionální klienty zajímat. Jsem si jistý, že tento autentický přístup k tomu, co nabízíte, může významně zvýšit zájem o Vámi nabízené zájezdy a pobytové destinace v Maďarsku. Mohu pro Vás psát pravidelně / nepravidelné články (žádné laciné reklamní texty), dále autentické reportáže, prostřednictvím kterých mohu dopředu Vaše klienty seznamovat s Maďarskem a jeho zajímavostmi. Stejně tak Vám mohu dodávat krátké, zajímavé informace v podobě facebookových příspěvků. A samozřejmě mnoho dalšího, na čem se můžeme individuálně dohodnout, stejně jako uzavřít dohodu o individuální ceně za poskytované služby! 


Budete-li mít zájem o spolupráci, tak mi bez obav napište na můj email:
 pejsa.robert@seznam.cz, nebo se podívejte na můj web věnovaný Maďarsku : www.madarskeprodukty.cz, či se mrkněte na mé "maďarské" facebookové profily:

 

Hungarika-Maďarsko očima jednoho Čecha

TOKAJIKA : historické, gastronomické a vinné toulky po maďarském Tokaji

 

Určitě se Vám spolupráce se mnou vyplatí a Maďarsko se opět stane lákavým cílem pro Vaše potencionální klienty!